domates
SC2121
Oturak tipte ve taze tüketime uygundur. Orta erkenci, iri meyveli, ince kabuklu pazar değeri yüksek bir çeşittir. Çok sulu ve lezzetli olduğundan dolayı yazın salata yapmak için tercih edilen en iyi çeşittir. Meyvelerin ortalama ağırlığı 140-180 gramdır.
Ambalaj: 25 gr – 500 gr
H2274
Oturak tipte, orta erkenci bir domatestir. Sert meyve yapısına sahip olduğundan dolayı nakliyeye uygudur. Sofralık ve salçalık olarak kullanılabilir. Ortalama meyve ağırlığı 140–160 gramdır.
Ambalaj: 25 gr – 500 gr
Falcon
Oturak tipte, orta erkenci, iri yuvarlak meyveli bir çeşittir. Yüksek verimlidir. Salatalara lezzet katan çok lezzetli ve sulu et yapısına sahiptir. Verticillum ve fusariuma toleranslıdır. Meyvelerin ortalama ağırlığı 200–220 gramdır.
Ambalaj: 25 gr – 500 gr
Rio Grande
Oturak tiptedir. Güçlü bitki yapısı sayesinde yüksek verim kabiliyetindedir. Yüksek adaptasyonu ile Türkiye'nin her bölgesinde kolay yetiştirile bilir. Kuru madde oranının yüksek olmasından dolayı salçalık bir çeşit olarak bilinse de lezzetli olduğu için taze tüketim için de çok uygundur. Özellikle sos ve püre domates yapmak için en çok tercih edilen çeşittir.
Ambalaj: 25 gr – 500 gr